Round up

Age

5 years

Released:2014-10-14

Available in

0 Countries

of 155 total

Activity

0

last updated: n/a

Overall Ratings

n/a

Global Rank

None

Currently not visible

Top 25 Overall

0 Countries

Not in any top 25

Global Rank Positions
Description
Read more
ABC Çocuk çocuklara Türkçe alfabeyi eğlenceli bir şekilde öğreten eğitici bir uygulamadır. 3 boyutlu pop-up kitap şeklinde geliştirilmiştir. Çocuklar harflerin seslerini duyarken aynı zamanda harflerle ilgili 3 boyutlu oyuncaklardaki etkileşimleri keşfedecekler. Böylece görsel hafızalarının da etkisiyle harfleri daha kolay ve hızlı kavrayacaklar. A' dan Z' ye kadar birbirinden farklı ve eğlenceli sayfaları çocuğunuz için özenle hazırladık.
Çocukların öğrendiklerini pratiğe dökebilmesi için kelime oyunu geliştirdik. Bu oyunda çocuklar harfleri öğrenirken gördükleri oyuncakların isimlerini bulmaya çalışacaklar.
Uygulamamızda harflerin öğrenimini destekleyen ve aynı zamanda çocukların gelişimine destekte bulunan 3 bölüm daha bulunmaktadır. Bu bölümler “Tüm harfler için yapboz” ve “Tüm harfler için kart eşleştirme” bölümleridir.
Toplamda 4 bölüm içeren uygulamamızı içerik ve etkileşim bakımından zenginlik göstermektedir. Uygulamada hedef kitlenin seviyesinde hazırlanan görsel ve işitsel geribildirimler yardımıyla çocukların motivasyonu ve cesareti her zaman yüksek tutulur. ABC çocuk uygulaması "yeni" müfredata uygun olarak hazırlanmıştır. Çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için eğlenceli müzikler, dinamik etkileşimler ve küçük oyunlar hazırlanmıştır.

Uygulamamızı gönül rahatlığıyla çocuklarınıza verebilirsiniz. Uygulamamız içerisinde reklam ve uygulama dışına açılan linkler bulunmamaktadır. Ayrıca, uygulamamız içerisinde “ebeveyn kontrolü” bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde çocuklar satın alma ekranlarına ulaşamayacaktır. Sadece ebeveynler bu kontrolden geçerek firmamızın diğer uygulamalarına ulaşabilecek ve ödeme yapabileceklerdir.
Screenshots
Read more
Ratings
more
Versions
Read more